DITA BAYER

Profesní dráha Dity začala v roce 1987, kdy ukončila školu. Po revoluci se chopila možnosti vycestovat a v roce 1990 pokračovala v dalším studiu a kadeřnické praxi v Německu. Právě zde se také zrodil sen o vlastním salónu. V roce 1992 po návratu ze zahraničí si tento sen splnila a v centru Prahy svůj první salón otevřela.

Svým nadšením tvořit a kreativitou byla velkou inspirací i pro manžela Tomáše věnovat se tomuto oboru. Od té doby jdou společnou cestou úspěšného podnikání a vedení HAIR SALON&SPA GRYF. Po 30 letech působení na stejné adrese došlo v roce 2022 k rozhodnutí přivítat klienty v novém prostředí, které by odpovídalo současným trendům a poskytovalo prostor pro nejnovější technologie. Tato změna s sebou přinesla vytoužené rozšíření poskytovaných služeb salónu a maximální možnost uplatnit léty praxe nabyté zkušenosti a talent.

Dlouhá kariéra Dity je ozdobena řadou skvělých kadeřnických show, spoluprací s módními návrháři a natáčením reklam i filmů. Láska k profesi, neustálý zájem o prohlubování znalostí a o novinky ve vlasové tvorbě je jí vlastní. Velmi ráda Vás zde s celým týmem HAIR SALON & SPA GRYF přivítá.

HAIR SALON & SPA GRYF je dlouhodobým a výhradním partnerem L’Oréal Professionnel.